O nas

O naszej firmie!

Firma Celta A. Migdał, M. Usiatycka spółka jawna powstała w 1993 roku jako hurtownia artykułów papierniczych i biurowych. Od początku swego działania handlowaliśmy głównie papierem i artykułami dla biur, pozostawiając „szkolną” część rynku naszej konkurencji. Szeroka gama produktów oraz ich dostępność stała się dywizom naszej marki. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom możliwość korzystnego zaopatrzenia w potrzebne artykuły, w każdej lokalizacji na terenie kraju. 

Jesteśmy doradcą zajmującym się kompleksową obsługą klientów biznesowych, zaopatrującym ich w artykuły i urządzenia niezbędne do właściwego funkcjonowania biura. Optymalizujemy procesy zakupowe Naszego Klienta. Jako ekspert wiemy , że ilość produktów na rynku papierniczo – biurowym jest przytłaczająca. W gąszczu tak wielu możliwości Klient nie zawsze dociera do tych najlepszych dla niego. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów proponujemy doradztwo i wybór najlepszych rozwiązań dla Klienta. Istniejemy dla Naszych Klientów i to ich satysfakcja jest miarą naszego sukcesu!

Nasze cele i wartości

Produkty ekologiczne

Szanujemy i dbamy o środowisko naturalne, dlatego też w ofercie asortymentowej posiadamy gamę produktów przyjaznych środowisku, które umożliwiają dokonywanie ekologicznych zakupów. Angażując się w promocję ekoproduktów pragniemy w sposób rzeczywisty chronić środowisko naturalne i przekonywać naszych klientów, że zaopatrywanie biur w proekologiczne artykuły biurowe w znacznym stopniu przyczyni się do zmniejszenia degradacji otaczającego nas świata.

Nasza oferta

Dbamy o to, aby nasza oferta mogła zadowolić każdego klienta. Dzięki wypracowanej długoletniej współpracy z naszymi dostawcami, jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę produktów w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta jest stale poszerzana, a aktualnie znajdują się w niej: artykuły biurowe, artykuły spożywcze, żywność ekologiczna, środki czystości, materiały eksploatacyjne oraz urządzenia biurowe.

Zaufanie, jakość i profesjonalizm

Zmierzamy do pełnego profesjonalizmu i wysokiej, jakości usług, stawiając zawsze na pierwszym miejscu satysfakcję klienta. Istniejemy dla naszych klientów i z nimi chcemy budować długotrwałe, partnerskie relacje handlowe. Uważnie wsłuchujemy się w ich potrzeby, starając się sprostać stawianym wymaganiom, unowocześniając system obsługi oraz rozbudowując ofertę asortymentową. Dzięki optymalnym rozwiązaniom logistycznym (własna flota samochodowa, nowoczesna sieć magazynowa) potrafimy sprawnie i szybko obsłużyć wszystkich klientów, także tych największych, mających oddziały w całej Polsce.

Nasz zespół

Nasz zespół, począwszy od działu obsługi klienta, a skończywszy na spedycji, ukierunkowany jest na odbiorcę - jego potrzeby i zadowolenie. Cechuje nas pełen profesjonalizm w podejściu do wykonywanych zadań. Składając zamówienie w naszej sieci, każdy klient może być pewien, że jego zlecenie zostanie szybko i perfekcyjnie zrealizowane, otrzyma rzetelną informację i pomoc dotyczącą interesującego go asortymentu, jak również zasad i terminu dostawy. W naszej pracy nie zapominamy, że jesteśmy ludźmi i pracujemy z ludźmi, dlatego z dużym szacunkiem traktujemy siebie nawzajem, naszych klientów i kontrahentów.

Masz jakieś pytania?

Pamiętaj, to tylko krótki opis tego czym się zajmujemy i kim jesteśmy. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na jakieś pytanie, lub masz nietypowe zlecenie, zapraszamy do kontaktu. 

Przewiń do góry